Aktuality

AKCE NA LÉTO  !!!

akční permanentky na léto!!!

Jsme rádi a  vážíme si toho, že k nám chodíte trénovat a protože, sluníčko  nabírá na síle a přeci jen cvičení je v těchto měsících náročnější tak je důležitá především co ? No přece motivace !!!

A tak přes léto máme akční permanentky a sice...  10 vstupů ( standartní cena 750 kč) a nyní 600 !!!

Časová perm. na 3 měsíce (standartní cena 2900,kc) a nyní 2300 kč !!!

tak se na vás budeme těšit !!!       ( časovou permanentku na 3 měsíce je možno zakoupit do 31.6.2018 )

Cvičení je náš život !!!

Naši snahou je ,aby jste se u nás cítili dobře a těšili se na to, že jsi jdete zacvičit. Jsme připraveni se o vás postarat s maximálním nasazením a dostaneme vaše tělo do kondice!

Samozřejmě, ke cvičení patří i fitness výživa a tak postupně rozšiřujeme nabídku, aby jste měli možnost většího výběru.

POZOR !!!  RÁNO  pondělí až pátek už od 6.00  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ranní ptáče bez činky, nožky má jak tyčinky. Aby mohla lítat ráda, posilovat musí záda. Na drátě, když někde sedí a do dáli pěkně hledí, musí pevné bříško míti, to se prostě nedá svítit. Aby mohla brzo lítat, hned jak začne ráno svítat. Křídla musí posilovat, jinak bude jen poletovat. I když nemá oděrky, potřebuje boxerky. Když pak na něj káně vlítne, levá pravá hned ji slízne...........:)

pokud jste se usmáli tak to splnilo účel !    a přijďte si k nám zacvičit...........


SOBOTA   od 8.00  do  12.00 hod.          NEĎĚLE   od 8.00  do  12.00  hod a  od  15.00  do   20.00 hod

V sekci lekce: najdete aktuální tréninky 

budou novinky !!!

Ahoj Všem ! Jsme moc rádi, že vás můžeme informovat o tom, že v našem fitku se od měsíce června objeví nějaké nové věci, nové cvičební pomůcky a čekají na vás i nové tréninkové lekce. To, že máme dvě skvělé holky, které se o vás ve fitku starají, už víte. Jíťa s Hankou, dvě naše hlavní trenérky jsou tu pro vás na 100%  a jsou připraveny a vyškoleny se o vás postarat v plné síle. Naše Jíťa...taková tichá síla přesně ví, jak který sval protáhnout a procvičit, aby jste se cítili lépe a dokáže poradit a vše s naprostou precizností vysvětlit. Prostě moc dobře ví o čem to cvičení je a umí se taky pěkně rozparádit! A pak tu máme Hanku...naše Hanička, to je pořádnej ďáblik, její dynamické tréninky a důraz na každou techniku. Je super ji sledovat a samozřejmě, že také dokáže klidný trénink. Ale ti z vás, kteří si chtějí opravdu máknout až na dno svých fyzických sil, tak je to jasná volba.Ale pozor, chcete poradit jak se  správně stravovat? No tak hurá za Hankou! Vysvětlí, poradí a vytvoří jídelníček, který vás v kombinaci se cvičením, pomůže dostat do kondice.

No a od června příjde posila...David Ouda, trénér kick boxu a sebeobrany. Jeho dynamické  kruhové tréninky vás dostanou do formy ... to budete koukat, jakou výbušnost budete schopni natrénovat. Chcete si za boxovat do pytle nebo do tréninkových lap a pořádně se vybít? Nebo se naučit jak se bránit a reagovat na případné napadení?  A nebo prostě chcete naučit jak správně rozdávat rány? A že máte chuť si pořádně maknout?  No prostě přijďte  k nám se podívat, popovídat jak začít, zacvičit a pokuď vám bude fajn, budeme rádi, když se k nám budete vracet....

Jsme tu pro vás !!!    Jitka ,  Hanka  a  David


velká sleva

na vybrané tyčinky


Výprodej vybraných druhů tyčinek.


Neváhejte - rychle mizí z pultu.

PF 2017

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nás tip na vánoční dárek

Chcete někoho pod stromečkem potěšit nebo mu naznačit, kam mají po tučných svátečních dnech směřovat jeho kroky?

Neváhejte a věnujte dárkový poukaz na vstupy do našeho fitness.

Tímto dárkem předáte radost i kus zdraví ...

SOBOTY

SOBOTY OPĚT V PROVOZU: od 8.00 do 12.00 Těšíme se na vás.   začínáme od 1.6.2018 !!!!!!!!

So Good! FLAPJACK

Nově v naší nabídce

So Good! ® Flapjack je velice chutná ovesná tyčinka, která slouží jako zdroj energie v kteroukoli denní dobu. Díky obsahu vlákniny a složitých sacharidů vás dokáže tyčinka zasytit na velmi dlouhou dobu. Na výběr máte z 10-ti lahodných příchutí s čokoládovou nebo jogurtovou polevou. Vhodné i pro vegetariány.

Docvičili jste ve fitku a máte hlad nebo potřebujete doplnit enegrgii? Asi nepůjdete hned přeplnit své útroby velkoobjemovým obědem. Pak tu na vás čekají Flapjacky od FA. Velká tyčinka, plných 110 g.

Přišlo jaro a vy vyrážíte na kolo, běhat, plazíte se po kopcích nebo se budete povalovat u vody. a je tu opět nabídka zdravé a chutné svačinky.

Nemáte na takové "srandičky" čas a dřepíte pořád v práci? Flapjack vám pomůže vydržet a ke kávě taky dobré ...

I nadále jsou v naší nabídce Flapjacky od Blackfriars a Nutrend.


Arašídové máslo

Nově v naší nabídce

Nově vám nabízíme doplněk stravy: So Good! Peanut Butter. Přírodní arašídové máslo vyrobené z pražených arašídů, které jsou zpracovávány buď drcením plodů na drobné křupavé kousky (varianta crunchy), nebo rozmělněním a mixováním oříšků až do formy jemné konzistence másla (varianta smooth). Oba postupy jsou prováděny na čistě naturální bázi bez dodávání umělých přísad.

Arašídové máslo So Good! Peanut Butter je výrobek s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a vysokým obsahem nenasycených tuků, zejména mononenasycených mastných kyselin. Mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny jsou velmi důležité, protože jejich dávkováním a současně alespoň částečným omezováním příjmu nasycených mastných kyselin, dochází k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Kromě toho obsahuje produkt bílkoviny - základní makronutrient, který přispívá k růstu a udržování svalové hmoty. Produkt neobsahuje žádné přísady navíc, jako je tomu u řady jiných potravin tohoto typu, kde bývá obsažen hydrogenovaný tuk za účelem konzervace a prodloužení doporučeného data spotřeby; výrobek je tedy zbaven nepříznivých trans tuků. So Good! Peanut Butter neobsahuje ani sůl a je vyráběn bez přídavku palmového oleje a cukrů.

Kategorie 55+


Kategorie 55+

U nás nečekáme, až z vás bude senior nebo důchodce. To už by jste nemuseli vyšlápnout schody do fitness...

Je vám 55 a více let? Přijďte si k nám zacvičit, zaplatíte jako student a ještě si zvýšíte naději na dožití vašeho důchodového věku.

A nám jde o zdraví a dobrou formu každého.