Aktuality

POZOR !!!  Dne 30.5. 2018 (středa) bude den otevřených dveří !

Vstup se neplatí, iontový napoj je samozřejmě k tomu a rádi by jsme vás seznámili s lekcemi které tu pro vás máme a upřesnili otevírací dobu a prostě tak nějak se uvedli v novém světle s novými nápady !!!

těšíme se na vás !!!   váš Tým Hanka Jitka a David


V sekci lekce: najdete aktuální tréninky 

od 1.6.2018  už ráno v 6.00 hod

Pondělí až Pátek tu budeme pro vás od 6.00-21.00 hod  

                         od 1.6. 2018 !!!!!!!!!!!!!

budou novinky !!!

Ahoj Všem ! Jsme moc rádi, že vás můžeme informovat o tom, že v našem fitku se od měsíce června objeví nějaké nové věci, nové cvičební pomůcky a čekají na vás i nové tréninkové lekce. To, že máme dvě skvělé holky, které se o vás ve fitku starají, už víte. Jíťa s Hankou, dvě naše hlavní trenérky jsou tu pro vás na 100%  a jsou připraveny a vyškoleny se o vás postarat v plné síle. Naše Jíťa...taková tichá síla přesně ví, jak který sval protáhnout a procvičit, aby jste se cítili lépe a dokáže poradit a vše s naprostou precizností vysvětlit. Prostě moc dobře ví o čem to cvičení je a umí se taky pěkně rozparádit! A pak tu máme Hanku...naše Hanička, to je pořádnej ďáblik, její dynamické tréninky a důraz na každou techniku. Je super ji sledovat a samozřejmě, že také dokáže klidný trénink. Ale ti z vás, kteří si chtějí opravdu máknout až na dno svých fyzických sil, tak je to jasná volba.Ale pozor, chcete poradit jak se  správně stravovat? No tak hurá za Hankou! Vysvětlí, poradí a vytvoří jídelníček, který vás v kombinaci se cvičením, pomůže dostat do kondice.

No a od června příjde posila...David Ouda, trénér kick boxu a sebeobrany. Jeho dynamické  kruhové tréninky vás dostanou do formy ... to budete koukat, jakou výbušnost budete schopni natrénovat. Chcete si za boxovat do pytle nebo do tréninkových lap a pořádně se vybít? Nebo se naučit jak se bránit a reagovat na případné napadení?  A nebo prostě chcete naučit jak správně rozdávat rány? A že máte chuť si pořádně maknout?  No prostě přijďte  k nám se podívat, popovídat jak začít, zacvičit a pokuď vám bude fajn, budeme rádi, když se k nám budete vracet....

Jsme tu pro vás !!!    Jitka ,  Hanka  a  David


velká sleva

na vybrané tyčinky


Výprodej vybraných druhů tyčinek.


Neváhejte - rychle mizí z pultu.

V neděli po obědě dříve:


FITNESS VM NOVÝ SVIT

V neděli
odpoledne otevřeno již od 14,00 hod.


Neděle: 9,00 - 12,00      14,00 - 20,00


PF 2017

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nás tip na vánoční dárek

Chcete někoho pod stromečkem potěšit nebo mu naznačit, kam mají po tučných svátečních dnech směřovat jeho kroky?

Neváhejte a věnujte dárkový poukaz na vstupy do našeho fitness.

Tímto dárkem předáte radost i kus zdraví ...

SOBOTY

SOBOTY OPĚT V PROVOZU: od 8.00 do 12.00 Těšíme se na vás.   začínáme od 1.6.2018 !!!!!!!!

So Good! FLAPJACK

Nově v naší nabídce

So Good! ® Flapjack je velice chutná ovesná tyčinka, která slouží jako zdroj energie v kteroukoli denní dobu. Díky obsahu vlákniny a složitých sacharidů vás dokáže tyčinka zasytit na velmi dlouhou dobu. Na výběr máte z 10-ti lahodných příchutí s čokoládovou nebo jogurtovou polevou. Vhodné i pro vegetariány.

Docvičili jste ve fitku a máte hlad nebo potřebujete doplnit enegrgii? Asi nepůjdete hned přeplnit své útroby velkoobjemovým obědem. Pak tu na vás čekají Flapjacky od FA. Velká tyčinka, plných 110 g.

Přišlo jaro a vy vyrážíte na kolo, běhat, plazíte se po kopcích nebo se budete povalovat u vody. a je tu opět nabídka zdravé a chutné svačinky.

Nemáte na takové "srandičky" čas a dřepíte pořád v práci? Flapjack vám pomůže vydržet a ke kávě taky dobré ...

I nadále jsou v naší nabídce Flapjacky od Blackfriars a Nutrend.


Arašídové máslo

Nově v naší nabídce

Nově vám nabízíme doplněk stravy: So Good! Peanut Butter. Přírodní arašídové máslo vyrobené z pražených arašídů, které jsou zpracovávány buď drcením plodů na drobné křupavé kousky (varianta crunchy), nebo rozmělněním a mixováním oříšků až do formy jemné konzistence másla (varianta smooth). Oba postupy jsou prováděny na čistě naturální bázi bez dodávání umělých přísad.

Arašídové máslo So Good! Peanut Butter je výrobek s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a vysokým obsahem nenasycených tuků, zejména mononenasycených mastných kyselin. Mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny jsou velmi důležité, protože jejich dávkováním a současně alespoň částečným omezováním příjmu nasycených mastných kyselin, dochází k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Kromě toho obsahuje produkt bílkoviny - základní makronutrient, který přispívá k růstu a udržování svalové hmoty. Produkt neobsahuje žádné přísady navíc, jako je tomu u řady jiných potravin tohoto typu, kde bývá obsažen hydrogenovaný tuk za účelem konzervace a prodloužení doporučeného data spotřeby; výrobek je tedy zbaven nepříznivých trans tuků. So Good! Peanut Butter neobsahuje ani sůl a je vyráběn bez přídavku palmového oleje a cukrů.

Kategorie 55+


Kategorie 55+

U nás nečekáme, až z vás bude senior nebo důchodce. To už by jste nemuseli vyšlápnout schody do fitness...

Je vám 55 a více let? Přijďte si k nám zacvičit, zaplatíte jako student a ještě si zvýšíte naději na dožití vašeho důchodového věku.

A nám jde o zdraví a dobrou formu každého.